Сергій Петрович ГЕНЬ, якого ви бачите на цьому знімку, має 22 роки бухгалтерського стажу. Свою трудову діяльність розпочав у 1991 році після закінчення Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту в колишньому колгоспі ім. Дзержинського с. Новосілки на посаді головного бухгалтера. Потім деякий час працював у міжгосподарській асоціації “Гоща” Гощанського району, в управлінні Пенсійного фонду України в нашому районі, МП “Топаз”. А нині він вже 14-й рік обіймає посаду головного бухгалтера КП “Здолбунівкомуненергія”.
Досвідченого, відповідального, сумлінного фахівця цінують керівництво підприємства, його колеги. Адже він досконало знає свою роботу, вміло поєднує у ній досвід і творчість, знання і неординарний підхід у вирішенні будь-яких бухгалтерських задач. За це його неодноразово нагороджували почесними грамотами з нагоди Дня працівників комунальної сфери.


Ще в юні роки, коли перед Сергієм Петровичем постало питання вибору професії, визначальним стало слово батьків Петра Ананійовича та Віри Тихонівни, які все життя трудилися бухгалтерами на підприємствах і в господарствах нашого району. Дружина Сергія Петровича - Олеся Іванівна, з якою познайомилися і поєднали долі ще під час навчання в інституті, також працює бухгалтером в ПП “Металкрафт” у сел. Мізоч.
Підтримали родинну бухгалтерську династію Генів їх діти. Так, дочка Ольга навчалася за спеціальністю “Фінанси та кредит” в НаУ “Острозька академія” і у червні захистила диплом бакалавра. Нині вона проходить стажування на підприємстві у своєї мами і найближчим часом працюватиме на посаді бухгалтера, продовжуючи навчання в магістратурі. Напевно, такий же професійний фах обере собі і син Олег, який навчається на економічному факультеті Національного університету водного гос­по­­­­­дарства і природокористування.
16 липня в Україні відзначали День бухгалтера. Сергія Петровича в цей день вітали його колеги, друзі й знайомі. А для його сім’ї це не лише професійне свято, а й родинне. От і цьогоріч, як і завжди, зібралися всі за святковим столом, аби привітати один одного, порадіти успіхам, обговорити проблеми, дати доб­рі поради і настанови.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry