Із 3 по 20 червня 2013 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів району функціонувало 26 таборів відпочинку, в яких було організовано оздоровлення для 2450 дітей. Під час роботи пришкільних таборів проводився огляд-конкурс на кращу організацію виховної роботи у них. Пришкільні табори міських ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 «Усмішка» та № 7 «Світлячок» беруть участь в обласному етапі конкурсу.
У таборах організовувались різноманітні заходи, конкурси, квести, концерти, спортивні естафети, ігри, веселі старти, олімпійські дні, вікторини, фотовиставки, мандрівки, екскурсії, вікторини тощо.


Окрім вихователів, вожатих, начальників таборів, кухарів, медсестер, цікаве й корисне дозвілля для дітей впродовж табірної зміни допомогли організувати працівники районної бібліотеки для дітей та юнацтва, центру зайнятості, Здолбунівської та Мізоцької музичних шкіл, районного будинку культури, районного центру творчості для дітей та юнацтва, приватні підприємці А. Р. Цехместрук і С. І. Лукашук.
20 червня діти попрощались зі своїми таборами. Було сумно і радісно водночас: сумно, бо за цей час всі здружились, а радісно - бо літо в розпалі, і попереду стільки нового, цікавого, незвіданого, сповненого таємниць та сюрпризів.
Кожен табір протягом 15 хвилин презентував глядачам свої творчі здібності та таланти. Колективи проявили креативність, самобутність, оригінальність. Зал районного будинку культури ледве вмістив всіх глядачів. На дитяче свято завітав заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук, щоб привітати молодь та побажати гарних канікул. За участь у спортивних змаганнях та в конкурсі дитячих малюнків на асфальті діти отримали грамоти, медалі, кубки й призи із рук начальника відділу освіти райдержадміністрації В. М. Бондарчук і начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації М. В. Гарбовського.
Приємним моментом для дітей стало й пригощання солодощами від фірми «Тепло-ком», керівник якої С. О. Ситун з чуйністю, добротою та розумінням ставиться до юного покоління.
Літо триває, а ми бажаємо нашій молоді змістовних, сповнених радістю та насичених позитивними враженнями канікул, бажаємо зміцнити здоров’я, загартувати свій організм, збагатити життя енергією та оптимізмом.
Ірина РУДЬКО,
головний спеціаліст відділу освіти РДА.

Comments are now closed for this entry