Учасники зразкового ансамблю «Ритм» зі своїми
керівником та акомпаніатором після нагородження.

22 травня цього року у с. Горбаків Гощанського району відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Веселі закаблуки», організований управлінням освіти і науки Рівненської ОДА та обласним центром естетичного виховання учнівської молоді. Участь у фестивалі взяли 33 колективи з різних районів краю. 
Здолбунівщину представляли 28 вихованців районного центру творчості дітей та юнацтва - учасники зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» (керівник Наталія Миколаївна Буздиган, акомпаніатор Надія Анатоліївна Міщанчук) та зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» (керівник Ніна Василівна Боярчук, акомпаніатор Володимир Миколайович Оксенчук). Юні танцюристи «Ритму» представили на розсуд журі і глядачів хореографічні композиції з латино-американської програми та класичного стандарту, а учасники ансамблю «Барвінок» - українські народні танки «Сопілочка» і «Поліська полька». Обидва колективи відзначились високою виконавською майстерністю, сподобались і суддям, і присутнім у залі. Тому додому повернулись у чудовому настрої і з нагородами.


Ансамбль «Ритм», для якого виступ на мистецькому конкурсі обласного рівня був дебютним, у своїй номінації завоював І місце, ансамбль народного танцю «Барвінок» - ІІІ місце. Ці колективи нагороджено дипломами відповідних ступенів, а діти, учасники конкурсу, отримали ще і солодкі подарунки.
Як відзначають керівники колективів Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, обласний мистецький захід відбувся на прекрасному організаційному рівні, став для них можливістю поспілкуватися з колегами, набути корисного досвіду, а для їх вихованців - показати свої вміння, відчути відповідальність, познайомившись із учасниками інших колективів, знайти нових друзів. Хвилювання переважили позитивні емоції від успіху, від мандрівки комфортабельним автобусом, яка стала можливою завдяки приватному підприємцю Анатолію Климовичу Дмищуку і за яку дорослі і діти йому щиро вдячні.
Підкоривши «Веселі закаблуки», вихованці центру творчості із великим завзяттям готуватимуться до нових виступів.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото з архіву
танцювального колективу.

 

Comments are now closed for this entry