Знайомтесь: Андрій Пелант – член МАЛіЖ, лауреат VІ та VІІІ фестивалю юних поетів, прозаїків, митців малюнку і фото «Рекітське сузір’я”. Лауреат багатьох районних, обласних та всеукраїнських конкурсів. Учасник регіональних з’їздів молоді УПЦ, переможець ІІ етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України.
Вісімнадцять років тому на небесному обрії була запалена ще одна зоря… Вона виглядала маленькою і простою на вигляд, але у ній було щось таке, чого не було в інших…
Це була та зоря, яка привела у цей світ людину з великим серцем і талантом від Бога. Він народився на благодатній землі - в селі Дермань Перший наприкінці минулого століття - 28 лютого 1995 року. Цей час був традиційним початком Великого посту, тому Господь подарував для Андрія багато любові до рідного краю, великий талант і духовні сили для подальшого розвитку мис­тецтва слова.


- Андрійку, у кожної людини є свята земля, те місце, де вона себе почуває добре. Для тебе це, мабуть, твоє село?
- Так, для мене це - мій рідний та старовинний Дермань.
Андрій мій ровесник і мені цікаво з ним спілкуватися.
- Життя, - каже Андрій, є прекрасним, - сповненим кольорів і радості. Просто треба вміти це побачити, полюбити оточуючих, не розчаровуватись і впевнено йти за своєю мрією, але при цьому залишатися людиною.
Андрій надзвичайно проста людина, йому подобається працювати зі словом, римувати свої думки і, звичайно, дарувати їх людям. А всім читачам газети «Нове життя» Андрій бажає вірити в себе і в свої здібності, бо кожна людина – це іскра Божа. І саме від кожного з нас залежить - надамо ми перевагу тлінню чи яскравому горінню своєї зорі. Нехай твоя зоря, Андрію, несе людям світло, тепло, радість.
- Любіть цей світ і він відповість вам взаємністю, - такими словами Андрій закінчив нашу розмову.
Ось такий простий і дуже привітний студент кафедри театральної режисури РДГУ Андрій Пелант.
Мар’яна Остапчук.

Comments are now closed for this entry