Цей давно відомий вислів сьогодні набирає особливого звучання - надто непрогнозованою і непередбачуваною є реальність. І хоч не все у наших силах, та те, що можна вирішити, треба робити. Про це і йшла мова на черговому засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів її голова Віталій Шуль.
На цьому зібранні було розглянуто питання “Про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Будеразької сільської ради” та “Про стан наповнення бюджету управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, погашення заборгованості платників із сплати платежів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та реалізація виконавчих проваджень за виконавчими документами про стягнення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України”. З інформаціями в цих питаннях виступили заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук, начальник управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк.


Як зазначалось на засіданні колегії, робота виконавчого комітету Будеразької сільської ради була побудована на основі орієнтованого (річного) та місячного планів. Виконавчий комітет дотримувався виконання статей щодо повноважень в галузях бюджету, фінансів і цін, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, у сферах охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки та піклування.
Доповнив доповідача Будеразький сільський голова Володимир Баранов. Він зупинився в основному на проблемах, які стосуються місцевої громади.
Активно проходило обговорення такого важливого питання, як стан розрахунків зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та вжиття дієвих заходів щодо забезпечення виконавчого провадження за вимогами управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі.
Загалом на засіданні колегії було названо чимало цифр і фактів про проведену роботу. Однак результативність її не завжди висока. Тому розпорядженням голови РДА визначені конкретні завдання, спрямовані на забезпечення в повному обсязі стягнення заборгованості платежів до Фонду, вжиття дієвих заходів для підвищення ефективності виконавчого провадження за вимогами районного управління Пенсійного фонду та рішеннями судів, погашення боргу на економічно активних підприємствах.
За результатами розгляду питань, головою РДА були видані розпорядження, в яких намічено шляхи поліпшення стану справ.
Завершилося засідання колегії виступом голови Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Марії Бєлікової.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry