Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 2011 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів понад 50 підприємств, установ і організацій району. Також за вказаний період здійснена повідомна реєстрація 24 змін та доповнень до колективних договорів.
З метою виконання вимог Закону України «Про колективні договори і угоди» звертаємо увагу керівників підприємств, організацій, установ району усіх форм власності на необхідність прискорити роботу щодо укладення колективних договорів та їх повідомну реєстрацію. Згідно з чинним законодавством, на новоствореному підприємстві колективний договір укладається за ініціативою однієї з сторін протягом трьох місяців після реєстрації юридичної особи (ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»). Невиконання вимог щодо укладення колективних договорів тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством.


Також слід нагадати, що згідно з «Положенням про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод», затверженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 р. № 225, колективний договір подається на реєстрацію у трьох примірниках (перший, другий і копія) та повинен:
не суперечити вимогам чинного законодавства і умовам угод більш високого рівня, обов’язковим для всіх суб’єктів, що перебувають у сфері дії сторін, які їх підписали;
містити інформацію про джерела фінансування заходів щодо надання додаткових (порівняно з чинним законодавством) соціальних пільг і гарантій: за рахунок власних коштів підприємств, установ, організацій, місцевого бюджету тощо.
Зміни і доповнення до колективного договору можуть вноситися протягом всього терміну його дії тільки за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором, і також підлягають повідомній реєстрації в установленому порядку.
У повідомній реєстрації може бути відмовлено лише у тому разі, якщо подані на реєстрацію примірники і копія колективного договору не є автентичними.
Контроль за виконанням колективного договору здійснюється безпосередньо сторонами, які його уклали. Згідно зі ст. 17 Закону України «Про підприємства в Україні» сторони, що підписали колективний договір, не менше двох разів на рік звітують про його виконання на зборах (конференціях) трудового колективу.
Василь СМІРНОВ,
головний спеціаліст управління праці 
та соціального захисту населення 
Здолбунівської РДА.

Social button for Joomla

Comments are now closed for this entry