РДА

Хоч вже у розпалі новий «бюджетний» рік, та чиновники досі підбивають підсумки того, що вдалося зробити торік. Саме під знаком підсумків відбулася перша у 2016 році колегія Здолбунівської РДА.

І промисловість працює, і врожай потішив
Про роботу галузей господарського комплексу Здолбунівського району за 2015 рік розповіла в. о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Ірина Холод. З виступу склалося враження, що у районі справи йдуть непогано. Так, за 11 місяців 2015 року підприємства Здолбунівщини реалізували промислової продукції на 1005,1 млн. грн., що складає 122,1 % до показників минулого року. Нарощено виробництво цементу, виробів з пластмаси, плитки тротуарної, цегли будівельної, блоків та бордюр.
Практично на рівні позаминулого року спрацювали сільськогосподарські підприємства, що виробили валової продукції на суму 188,3 млн. грн. та отримали непоганий врожай зернових - по 52,5 ц/га. Аграрії намолотили 38,2 тис. тонн зернових, 51 тис. тонн кукурудзи, 5,3 тис. тонн сої.

Засідання третьої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання, яке відбулося 15 січня цього року, його учасники розпочали з урочистої та приємної місії: голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк та голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук привітали трьох наших землячок - багатодітних матерів, вручили цим жінкам відповідні посвідчення. Почесне звання «Мати-героїня» Указом Президента України присвоєно здолбунівчанці Юлії Філінюк, яка виховала вісьмох дітей, матері п’яти дітей, жительці Новомильська Ірині Гуменюк та мізочанці Надії Молчанович, мамі п’ятьох дітей.
Потому взялися до розгляду єдиного питання, винесеного на сесійне засідання, - «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік». Оскільки питання попередньо обговорили на засіданнях президії районної ради та бюджетної комісії, то особливих зауважень у присутніх на сесії депутатів не виявилося.

При підлітковому клубі за місцем проживання «Фаворит» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації відкрили шаховий гурток.Заняття у ньому проходять у понеділок, середу і п’ятницю з 15.00 до 17.25.
Підлітковий клуб діє за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності (приміщення гімназії). Керує роботою шахового гуртка Олександр Володимирович Попов.
Детальнішу інформацію щодо діяльності гуртка шахістів можна отримати за телефоном 2-23-78 (відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА).

йшлося на засіданні колегії райдержадміністрації

Хоч останнім часом топ-темою для багатьох чиновників стали місцеві вибори, про поточне життя району також забувати не годиться. Тому під час чергової колегії Здолбунівської РДА присутні обговорювали важливі для Здолбунівщини питання та злагоджено ухвалювали рішення.

Безробіття реформуванням не подолаєш
Питання зайнятості населення потребує нині особливої уваги, зазначив директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, інформуючи про виконання завдань у сфері зайнятості щодо забезпечення зростання зайнятості за рахунок впровадження активних форм стимулювання економічної активності та мотивації до праці населення. Станом на 1 жовтня цього року у РЦЗ зареєстровано 1575 громадян. Переважна частина «клієнтів» служби зайнятості - це жителі сільської місцевості. Що ж до кількості безробітних, то тут спостерігається певна залежність від сезону. Восени частина людей отримує можливість працевлаштуватися на період опалювального сезону. Разом з тим, з листопада на облік стають ті, хто зайнятий у сільському господарстві. Причому, на початку весняного сезону далеко не всі працівники сільськогосподарської сфери знову знаходять роботу, розповів Сергій Бабич.

Але рішення треба приймати, зважаючи на інтереси місцевого люду

Ця думка неодноразово звучала під час чергового засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації, яке відбулося 26 березня. До участі у ньому, окрім членів колегії, були запрошені начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Ю. Ю. Осіпчук, керівники структурних підрозділів райдерж­адміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, прокурор району, начальник Здолбунівського міжрайонного відділу УСБУ в Рівненській області. Вів засідання голова райдержадміністрації С. Ю. Кондрачук.
До порядку денного було включено п’ять питань. У першому з них «Про надання первинної медичної допомоги населенню Здолбунівщини» виступив головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» О. Я. Сумко. Керівник зазначив, що на сьогодні це - єдина комунальна установа, яка надає первинну медичну допомогу жителям району і обслуговує 54 тисячі осіб, тобто 95 % населення Здолбунівщини (решту - поліклінічне відділення відділкової лікарні). Центр функціонує у складі 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини і 27 фельдшерсько-акушерських пунктів. Усі вони акредитовані і ліцензовані МОЗ України. Заклад має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», у ньому забезпечено реалізацію права пацієнта на вільний вибір лікаря, який надає первинну допомогу.

Розпорядженням Президента України № 187/2015-рп від 17 лютого 2015 року головою Здолбунівської районної державної адміністрації призначено КОНДРАЧУКА Сергія Юрійовича.
Народився С. Ю. Кондрачук 18 лютого 1986 року в селі Здов­биця. У 1992-2003 рр. навчався у Здовбицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст., яку закінчив із золотою медаллю. У 2003-2008 рр. навчався у Національному університеті “Острозька академія”, де отримав спеціальність “фінанси”.
З липня по листопад 2008 р. працював консультантом виконкому Здолбунівської районної організації політичної партії “Наша Україна”. З листопада 2008 р. по січень 2012 р. - керівник редакції Здолбунівського районного радіо. З лютого по червень 2012 р. - приватний підприємець. З березня по листопад 2013 р. - редактор відділу інформації та рек­лами Здолбунівської районної газети “Нове життя”. З листопада 2013 р. по листопад 2014 р. – головний редактор районної газети “Нове життя”. З листопада 2014 р. - виконувач обов’язків головного редактора районної газети “Нове життя”.

До уваги роботодавців!

За ініціативи Рівненської обласної ради з метою стимулювання створення роботодавцями сприятливих умов для працевлаштування випускників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації запроваджено щорічний обласний конкурс «Кращий роботодавець першого робочого місця».
Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання всіх форм власності: фізичні та юридичні особи (підприємства, заклади, установи, організації незалежно від форми власності), у яких працює не менше чотирьох найманих працівників.
Висування кандидатур керівників суб’єктів господарювання здійснюється Рівненським обласним центром зайнятості у формі подання, яке в установленому порядку надсилається на адресу конкурсного комітету. До подання подаються документи:
 клопотання керівництва суб’єкта господарювання про участь в конкурсі;
 анотація керівництва суб’єкта господарювання про виконання умов конкурсу за підсумками звітного року (кількість працевлаштованих, показники фінансового стану та середньої заробітної плати).
Документи для участі в конкурсі подаються до конкурсного комітету до 1 березня 2015 року.
Суб’єктам господарювання, які отримали I-III місця, вручається диплом за відповідне місце, цінний подарунок, подяка Рівненської обласної ради.
Переможці конкурсу мають право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання «Призер конкурсу «Кращий роботодавець першого робочого місця».
Якщо Вас зацікавила інформація щодо участі в конкурсі, звертайтеся у Здолбунівський районний центр зайнятості, відділ взаємодії з роботодавцями.
Довідки за телефонами: 2-24-14, 2-50-55.

Президент України Петро Порошенко 23 грудня 2014 року підписав розпорядження
№ 1337/2014-рп про звільнення Олександра Бухала з посади голови Здолбунівської райдержадміністрації.