На черговому засіданні координаційно-консультативної ради при голові районної ради, що відбулося нещодавно, розглядалося питання вирішення відповідно до законодавства питань про надання пільг і допомог, пов’язаних з охороною материнства і дитинства, а також опіки, піклування та запобігання бездоглядності неповнолітніх. З інформаціями стосовно вказаного питання виступили начальник управління праці та соціального захисту РДА О. І. Єфімчук, заступник начальника служби у справах неповнолітніх К. М. Паньковець, начальник відділу сім’ї та молоді О. В. Швидка.
Як відзначалося на засіданні, працівниками вказаних служб ведеться відповідна робота щодо виявлення, підтримки, грошового забезпечення соціально вразливих категорій населення, зокрема багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, матерів-героїнь та ін. Так, у районі зареєстровано 714 багатодітних сімей, у яких виховується 2512 дітей, 90 дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, 5 дитячих будинків сімейного типу та 4 прийомні сім’ї, в яких проживають і виховуються 40 дітей.


Згідно із законодавством всі вони отримують відповідні допомоги та грошове забезпечення, заборгованості з їх виплати немає.
Торік по району оздоровлено 3971 соціально незахищену дитину.
На засіданні також йшла мова про завершення написання та презентацію стратегій сталого розвитку місцевих громад, можливість участі територіальних громад у конкурсах проектів під отримання грантів різного рівня, про проблеми, пов’язані із внесенням до місцевих бюджетів орендної плати за використання землі під об’єктами різних форм власності, про труднощі з утриманням органами місцевого самоврядування водонапірних башт та ін.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry