Два свята, День працівників сільського господарства та обжинки, гучно відгуляли у Глинську минулої неділі. Влаштували чудовий захід з розвагами для дітей та концертом для сельчан ФГ «П’ятигірське» та ПСП ПП «Здолбунівське».

Ще зранку у приміщенні сільського будинку культури дітей розважали запрошені з Рівного аніматори. Під час програми «Фіксики в гостях у друзів» вони грали з малечею у веселі ігри, танцювали, відгадували загадки та показали захопливе бульбашкове шоу. Згодом тут же відбувся святковий концерт, який зібрав повен зал глядачів. Між виступами місцевих артистів - гуртів «Калинонька», «Швагри мирові» та сольних виконавців - для присутніх провели розіграш лотереї. Тож на тих, хто зареєструвався і отримав щасливий номер, чекали такі приємні призи, як запаси гречки, пшениці та кукурудзи, вирощеної на полях ФГ «П’ятигірське», а також фен для волосся, чайник, різноманітне кухонне приладдя, продукти. Головним призом став мішок цукру. Провели святкову лотерею заступник голови ФГ «П’ятигірське» Ольга Кулай та інженер-землевпорядник Катерина Блащук. Вони ж були відповідальними за організацію та проведення святкових заходів.


Також під час свята вручили відзнаки аграріям району. Зокрема грамотами Глинського сільського голови нагородили генерального директора ПП «Компанія «Автоленд» Станіслава Середюка, директора ПСП ПП «Здолбунівське» Пет­ра Кравчука, голову ФГ «П’ятигірське» Юрія Казмірчука, голову ФГ «Орхідея-М» Валерія Назаревича, голову ФГ «Дім хліба» Миколу Свірчука, голову ФГ «Компроміс» Олега Болотнюка, керуючого відділком ПСП ПП «Здолбунівське» Миколу Вербицького.
Як зазначив Юрій Казмірчук, таке свято планують відтепер проводити щороку.


– Цьогоріч ми разом з нашим дуже хорошим сусідом ПСП ПП «Здолбунівське» вирішили започаткувати святкування обжинок та Дня працівника сільського господарства у Глинську. Відроджуємо стародавні звичаї і відзначатимемо це свято щороку. Хочемо подякувати вам, дорогі наші працівники, за роботу. Низький уклін вам. Зі святом! – зазначив Юрій Казмірчук.
А Петро Кравчук наголосив, що й надалі у господарстві допомагатимуть сільській громаді.


– Ми починали з пирію, а нині - це врожайні поля. І в окрузі - найбільші врожаї. Спершу пайовики отримували по 300 кг зернових, та згодом ми досягли позначки в 1,5 т. І надалі будемо розвиватися. Бог нагородив нас справді хорошою землею. Коли був у Європі, переконався в цьому. Сьогодні ми маємо такі врожаї, яких Європа досягала десятиліттями. Якщо разом дбатимемо - буде гідний результат. Ось, бачу ремонт у будинку культури треба зробити. А хто його зробить, як не ми? - підкреслив Петро Кравчук.
Наприкінці насиченої концертної програми розділили святковий коровай. Завершував святкування фуршет для гостей від організаторів заходу. Тож пригоститися смачними стравами міг кожен.
Спонсорами свята виступили ФГ «П’ятигірське», засновниками якого є Станіслав та Ігор Середюки, а також ПСП ПП «Здолбунівське», яким керує Петро Кравчук. Уже тривалий час господарства ці співпрацюють з селянами – орендують у них паї. Окрім земель Глинської сільської ради, на Здолбунівщині ФГ «П’ятигірське» орендує також паї Уїздецької, П’ятигірської, Дерманської Першої та Дерманської Другої сільських рад. А в Рівненському районі - Малошпаківської, Радухівської, Зорянської, В. Омелянської й Тайкурівської сільських рад. Загалом в обробітку ФГ «П’ятигірське» перебуває понад 5000 гектарів орної землі. Натомість ПСП ПП «Здолбунівське» орендує на теренах Глинської та П’ятигірської сільських рад понад 1000 гектарів землі.
– Ми дуже вдячні за співпрацю орендарям землі - господарствам, які очолюють Петро Іванович і Станіслав Олександрович. Вони постійно допомагають школі та садочку у нашому селі. Ніколи не відмовляють, якщо до них звертаємося. Нам приємна співпраця з ними. Дякуємо їм! – резюмував голова Глинської сільської ради Петро Ольховець.
Загалом у цей нелегкий для нашої держави час організатори й учасники святкових заходів подарували сільським жителям безліч позитивних емоцій та гарний настрій.
Ірина САМЧУК
Фото автора §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити