пройшли минулої неділі у м. Здолбунові заходи, приурочені до
Дня Конституції України та Дня молоді

Під час підготовки до відзначення цих свят члени оргкомітету, представники громадськості міста висловлювали різні думки щодо доцільності таких намірів, враховуючи ситуацію на Сході держави. Проте було вирішено все-таки провести відповідні заходи, які, на думку організаторів, є доброю нагодою для згуртування здолбунівчан, об’­єднання їх зусиль у підтримці наших військовослужбовців та надання реальної допомоги на потреби армії, а також сприяють піднесенню патріотичних почуттів українців.


Традиційно урочистості проходили у міському гідропарку. Офіційна їх частина розпочалася з виконання Державного Гімну України. Потім перед присутніми виступили голова райдерж­адміністрації О. П. Бухало, голова районної ради В. О. Тимощук, секретар міської ради В. В. Капітула, старший офіцер мобілізаційного відділу Здолбунівського райвійськкомату В. О. Ящук. У своїх промовах вони говорили про важливу роль Конституції України як гаранта незалежності й соборності нашої країни, вітаючи молоде покоління, наголошували на тому, які надії покладаються сьогодні на нього у справі захисту держави, її розвитку і поступу до європейського співтовариства, закликали надати посильну допомогу нашим землякам, які сьогодні беруть участь у бойових діях.


Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі представники молодіжної когорти Здолбунівщини - працівники підприємств, установ, організацій, громадські активісти.
Дипломи також отримали учасники районного конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!», а його переможці - ще й безкоштовною поїздкою до Карпат. Нагородження провели голова райради В. О. Тимощук та сотник Здолбунівської сотні самооборони Ю. В. Пшеничний.


У ході відзначення Дня Конституції України та Дня молоді було проведено краєзнавчо-туристичний квест «Здолбунів - місто патріотів», інтелектуальну вікторину «Єдина Україна», майстер-клас зі спортивного туризму, акцію «Вишиванка для серця та душі». Талановиті майстри Здолбунівщини представили виставки-продажі своїх виробів. Була організована громадська акція взаємодопомоги «Допоможи солдату-земляку». Усі охочі могли посмакувати українським борщем.
Для наймолодших учасників свята діяли атракціони. Видовищний показ своїх фізичних здібностей влаштували учасники молодіжного об’єднання Street workout. Відбулися також велопробіг вулицями міста “Молодь за єдину Україну”, змагання з волейболу, армспорту та ін.


Піднесенню патріотичних почуттів присутніх слугували також виступи творчих колективів та окремих виконавців міста, які подарували присутнім прекрасні пісні про Україну, любов до рідного краю.
Цього ж дня керівники району поклали квіти до погруддя Т. Г. Шевченка, пам’ятників У. Самчуку та С. Бандері - видатним особистостям, які зробили вагомий внесок у формування національної ідеї та української державності.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry