Марія Остапівна САМОЛЮК та Марія Василівна ЛУК’­ЯНЧУК.

Наступного понеділока своє професійне свято відзначатимуть люди, які забезпечують реалізацію завдань і функцій держави у різних сферах життєдіяльності. А це – відповідальна справа, від виконання якої залежить поступальний соціально-економічний розвиток України, досягнення нею норм і стандартів, визнаних у європейському співтоваристві основоположними.
Чимало досвідчених фахівців, відданих справі професіоналів, щирих патріотів рідного краю трудиться в державних установах і організаціях Здолбунівщини. Серед них - Марія Остапівна Самолюк, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка присвятила роботі на державній службі 38 років! Її працю неодноразово відзначало почесними грамотами районне і обласне керівництво. Гордяться таким працівником і в колективі фінустанови, бо Марія Остапівна не лише спеціаліст високого рівня, а й душевна, чуйна й уважна до кожного людина.
Вісімнадцятого червня М. О. Самолюк відзначила знаменну життєву подію – ювілейну дату від дня народження, з нагоди якої її вітали колеги, друзі, рідні, адресуючи найтепліші побажання.
У 2007 році прийшла на посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Марія Василівна Лук’янчук. За ці роки проявила себе сумлінним, відповідальним фахівцем, якому під силу виконання найскладніших завдань, здобула авторитет і повагусеред колег. З лютого нинішнього року Марію Василівну призначено на посаду виконуючої обов’язки начальника згаданого вище відділу, і з цією роботою вона успішно справляється.

На фото (зліва направо): Марія Остапівна САМОЛЮК та Марія Василівна ЛУК’­ЯНЧУК.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry