Під час святкового дійства у Мізоцькій школі-інтернаті.

Під час святкового дійства у Мізоцькій школі-інтернаті.

У святково прибраній залі Здолбунівського районного будинку культури 17 грудня для 80 дітей учасників АТО, з родин вимушених переселенців, багатодітних сімей, а також дітей з особливими потребами та сиріт відбулися святкові заходи «Що приніс нам святий Миколай», організовані районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.
Поки збирались учасники свята, бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення паперових сніжинок, який провела народна умілиця з с. Лідаво Любов Шаркова.
Діток привітали голова Здолбунівської РДА Сергій Конд­рачук та його перший заступник Леонід Власюк. А далі казкові герої (ролі яких виконували працівники РБК) зіграли сценку «Лісові пригоди», потім провели з дітками веселі конкурси та забави. Святий Миколай уважно слухав вірші та пісні дітей і дарував малечі іграшки, канцтовари, солодощі.
Дітей зустрічали і розважали також директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, спеціалісти центру Тетяна Стерник, Оксана Александрова, Катерина Тищенко, Ольга Кухарчук. Подарунки для дітей підготували Рівненський обласний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, Ліга соціальних працівників, Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

* * * *
Надзвичайно зворушливою була святкова служба у храмі Успіння Пресвятої Богородиці для 22 дітей вразливих категорій сімей, яких запросили парафіяни храму через районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Настоятель храму о. Дмитро відслужив молебень до Святителя Миколая, зачитавши ім‘я кожного з присутніх. Після цього священик звернувся до них з привітанням та побажаннями миру, здоров‘я і Божого благословення.
Святий Миколай, який завітав у гості, уважно вислухав кожну дитину і щедро обдарував.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського РЦ СССДМ.

* * * *
«Святий Миколаю, про щастя в Україні благаю», - саме ці слова передають лейтмотив заходів до дня святого Миколая, що відбулися у Мізоцькій школі-інтернаті 18 грудня.
До закладу прибули й помічники Миколая з великою кількістю подарунків. Це були голова Рівненської облради Володимир Ковальчук, народний депутат Андрій Лозовий, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк і депутати районної ради Олександр Андріюк, Павло Дрозд, Микола Ужелін, Анатолій Ліщинський, начальник Здолбунівського відділення поліції Олександр Панасюк, директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова, начальник Здолбунівської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Руслана Мичка, представники ГО м. Рівне «Жіноча сотня». Вони привезли діткам солодощі, спортивний інвентар, корекційне обладнання, санчата, настільний хокей та набір радіомікрофонів, і кожен, вітаючи присутніх, бажав усім щастя й миру в нашій Україні. Чимало ласощів передали й шефи Мізоцької школи-інтернату з ПАТ «Волинь-Цемент».
Вихованці школи-інтернату подарували гостям захоплююче костюмоване дійство.
Оксана ОМЕЛЬЧУК,
вихователь Мізоцької школи-інтернату.

* * * *
Святкові заходи відбулися у Здовбицькій ЗОШ I-III ст. та пуб­лічній бібліотеці цього села. Чарівне дійство під назвою «Ой хто, хто Миколая любить…» представили присутнім учні 5-Б класу (кл. кер. Н. І. Кузьміч). Зігравши чудову театральну виставу, діти розповіли історію життя святого Миколая, а також про його велику любов до дітей, благодіяння і чудеса. Звучало багато пісень, віршів, музики у виконанні маленьких артистів. А до біб­ліотеки завітали маленькі читачі - учні 2 класу (кл. кер. А. О. Димчук), там відбувся захід «На гостину до святого Миколая». Дітки весело провели час: співали, переглянули мульт­фільми про святого Миколая, смакували солодощами, а ще - віршованими рядками просили Миколая, аби подарував усім людям здоров’я і мир.
Також у бібліотеці відбувся відеоурок «Таємниці святого Миколая» для учнів 7-А класу (кл. кер. Н. М. Новачук). Школярі дізналися багато цікавих і невідомих фактів з життя святого Миколая.
Оформили у книгозбірні до свята і книжково-інформаційну виставку «19 грудня - день святого Миколая».
Марія КРАВЧУК,
завідуюча публічною
бібліотекою с. Здовбиця.

* * * *
В Уїздецькому СБК 18 грудня для дітей сіл Уїздецької сільської ради, батьки яких є учасниками АТО і учасниками бойових дій, відбулося театралізоване дійство «Святий Миколай, здоров’ячка нам дай». Учасники клубних формувань будинку культури майстерно зіграли ролі Святого Миколая, Феї Ночі, Ангеликів, Лежибоки і Вереди, слухняних діток Миколки й Оленки та нечемних Павлика й Іванка. Протягом усього дійства «добро боролося зі злом», але врешті перемогла Чарівна Сила Святого Миколая, Феї та Ангеликів. Юні артисти створили святково-казкову атмосферу для всіх присутніх. На завершення заходу усі дітки та учасники отримали солодкі подарунки від Миколая.

Comments are now closed for this entry