Народне аматорське вокальне тріо “Мірина” відзначило своє 10-річчя

Зазвичай іменники у день народження очікують подарунків, а один з найулюбленіших глядачами творчих колективів Здолбунівщини навпаки - порадував своїх шанувальників чудовим концертом, який, водночас, став і дарунком усім працівникам культури району до їх професійного свята.
Аби насолодитися мистецтвом “Мірини” - Наталії Саваринської, Ірини та Михайла Мельників, у залі будинку культури цементників зібралися сотні здолбунівчан та гостей нашого міста. Про творчий шлях і численні здобутки колективу, долі його учасників присутнім розповіли ведучі концерту - працівники районного будинку культури Тетяна Садикова та Тетяна Гапончак. Лунали з їх вуст і зворушливі поетичні рядки про рідну Україну і наш край, про багатогранну українську пісню й про кохання.


Гучними оплесками стрічали глядачі кожен номер у виконанні тріо “Мірина”, дякуючи артистам за неповторні миті спілкування з мистец­твом, за їх вміння, як ніхто, прожити пісню і заспівати так, щоб проникнути у глибину серця, розбурхати душу. До кожної пісні учасники колективу підходять з любов’ю і професійною відповідальністю, аби у їх репертуарі та заграла-завиблискувала особ­ливою перлиною. Тож і не дивно, що під час концерту, до програми якого увійшли і авторські, і народні пісні, присутні в залі раділи й сумували, з новою силою проймалися патріотизмом, згадували славну історію нашого краю та героїв-захисників України, своїх найдорожчих і найрідніших людей та найсвітліші й найтепліші почуття, ронили сльозу і посміхалися. А під жартівливо-саркастичну пісню, в якій справді уособлено спільну надію всіх українців, дружно бажали, аби швидше прийшла “хана” ворогу-мурлу.
Будучи вірними своїй громадянській позиції, учасники тріо не змогли просто святкувати, забувши про війну на Сході України, тож звернулися до глядачів з проханням долучитися до збору коштів на допомогу нашим воїнам у встановлені біля сцени скриньки.
Знайшли Наталія, Ірина та Михайло теплі і щирі слова вдячності для своїх присутніх у залі батьків, викладача РДГУ і натхненника їх поєднання у вокальне тріо Раїси Цапун, старшого колеги, упродовж багатьох років керівника галузі культури на Здолбунівщині й талановитого композитора Петра Кравчука, а також для усіх, хто посприяв у тому, щоб представлене дійство відбулося.
Приємним сюрпризом стала пісня у виконанні дуету Наталії Саваринської з синочком Володею. Яскравими вкрапленнями у канву концерту були й таночки ансамблю народного танцю “Барвінок” (кер. - Марина Олейник) районного центру творчості дітей та юнацтва, музика від оркестрової групи ансамблю “Кужіль” (кер. - Анатолій Крикончук) районного будинку культури.
Вітання колективу-ювіляру адресували глядачі та офіційні гості - завідуюча відділом аматорського мистецтва Рівненського обласного центру народної творчості Тетяна Михальчук, голова райдержадміністрації Сергій Конд­рачук, секретар міської ради Валентина Капітула, депутат обласної ради Ніна Путіліна, начальник відділу культури та туризму Здолбунівської РДА Елеонора Стеценко. Привітали тріо і вчителі Здолбунівської музичної школи, а колектив ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 свої побажання “Мірині” об’єднав у вірш, який зачитали зі сцени.
Під кінець заходу квіти та різноманітні відзнаки вручили також кращим представникам культурної ниви Здолбунівщини, а завершальним акордом свята став чудовий номер у виконанні тріо “Мірина” та ансамблю народного танцю “Барвінок”.
Ольга ЯКУБЧИК.

Фото з сайту
http://zdolbuniv.com

Comments are now closed for this entry