Вже другий рік поспіль 14 жовтня у нашій країні на державному рівні відзначають День захисника України. У 2014 році цей день увійшов до наших календарів як державне свято, а вже у березні 2015-го – як вихідний день. Таким чином українці офіційно продемонстрували власне ставлення до чоловічого свята сусідньої країни-агресора, «поховавши» традиції його відзначення у нашій державі. Хоч чимала частина громадян уже давно бойкотувала святкування 23 лютого, колишнього Дня Червоної армії, яка свого часу нещадно знищувала найкращих представників української еліти, патріотів, поборників незалежності.
Сподіваємося, що цей день приноситиме українському війську тільки перемоги, удачу та благословення з небес. Адже саме 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми також відзначаємо День козацтва та річницю створення УПА. Нехай мужнє українське військо завжди оберігає покров Божої Матері. Нехай повертаються воїни додому живими та здоровими.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити