Різдво Христове - одне з найбільших та найулюбленіших християнських свят. Від покоління до покоління передавались та видозмінювались традиції його святкування. Проте незмінним обов’язковим атрибутом цього свята був і є живий Вертеп. Пластуни станиці Здолбунів щороку організовують це різдвяне дійство, а цього разу до проведення Вертепу долучилися не лише юнаки, а й новацтво.


У кожній домівці нас зустрічали зі щирими та радісними посмішками і запрошували завітати й наступного року. Дійство принесло неймовірне задоволення та радість не лише глядачам, а й самим «акторам», адже приємно усвідомлювати, що робиш щось з благою метою.
Хочеться вірити, що славні українські традиції відроджуватимуться свідомою молоддю і надалі, бо звичаї ці здатні об’єднати народ, зміцнити його дух.
Олександра БОЯРЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити