У бібліотеці села Здовбиця відбулося свято «У вільну хвилину - творимо з пластиліну». Організували цей захід завідуюча книгозбірнею Марія Кравчук та керівник дитячого образотворчого гуртка «Акварель» Сніжана Король, а його учасниками стали тринадцять дітей різного віку.


Ми дізнались багато цікавого про історію винайдення пластиліну і його види, зокрема про те, що він є відскакуючий, шариковий і магнітний, є «розумний» пластилін, а буває просто «жуйка для рук». А ще нам стало відомо, що пластилін - найцікавіша і найкорисніша іграшка в світі, бо ліплення розвиває дрібну моторику рук, внаслідок чого у дитини розвиваються мовлення, абстрактне мислення.


Далі учасники свята малювали пластиліном. Так, саме малювали. «Ця техніка дуже цікава, адже пластилін, як і фарби, можна змішувати», - розповідала Сніжана Вікторівна. Ми малювали соняшники, маки, кораблі, захід Сонця. Давид Король виготовив фігурки у форматі 3D.
Після закінчення творчої роботи усі пригощались цукерками, печивом та газованою водою. Завідуюча бібліотекою, Марія Миколаївна, вручила учасникам заходу подарунки. Потім була фотосесія, тож додому ми поверталися кожен зі своїм, а також і спільним фото.
Свято сподобалось усім, і ми сподіваємось, що воно стане щорічним.
Юлія МУЛИК,
учасниця свята.

Comments are now closed for this entry