Дмитро ДАНІЛОВ

Для багатьох людей рибалка - не просто хобі, чудова можливість приємно провести час на самоті з природою, відпочиваючи від щоденної суєти, турбот, стресів, це ще й особливий стан душі, це, якщо хочете, азарт і натхнення, своєрідна поезія.
Кажуть, що час, проведений на риболовлі, Бог не зараховує у час життя. Тож цьому заняттю залюбки присвячують свої вільні хвилини і чоловіки, і жінки різного віку, фаху, суспільного статусу. Воно допомагає знайти нових друзів, у різних регіонах України діють навіть спеціальні клуби і любительські об’єднання рибалок. А скільки задоволення дарують свіженька смачнюща запашна рибна юшка та посиденьки за нею, з жартами, анекдотами та побрехеньками про «ну оттакенних» якось упійманих щуку, коропа чи сома!
Тому День рибалки, що в Україні офіційно відзначається щороку у другу неділю липня, є не тільки професійним святом працівників рибного господарства держави, а й святом всенародним - усіх, хто поспішає до водойм у очікуванні свого рибальського щастя.
Нещодавно воно широко всміхнулось одному з місцевих рибалок - Дмитру ДАНІЛОВУ (на фото). Хай же буде прихильним і до усіх інших любителів ловити лускатих та хвостатих, і не лише у свято.

Comments are now closed for this entry