У неділю, 29 червня, в Україні відзначатимуть День молоді. На жаль, цьогоріч він затьмарений військовими подіями, що тривають на Сході держави. Серед тих, хто відстоює цілісність і незалежність України, в основному представники молодого покоління, цвіт української нації. Їм би сьогодні мирно трудитися, здобувати освіту, дбати про свої сім’ї, ростити дітей... Проте, сповнені патріотичних почуттів, за покликом держави вони стали у стрій і нині, ризикуючи життям, захищають рідну землю від бандитів і чужоземних зайд. Дай, Боже, щоб усі вони повернулися додому живими, щоб жертви, за якими тужить Україна, були останніми.
Без перебільшення можна сказати, що молодь сьогодні – передова частина суспільства. Прогресивні, обдаровані, креативні, енергійні та завзяті – ці епітети найповніше відображають сутність сучасних молодих людей. Віриться, що вони зроблять все можливе для захисту та утвердження української державності.
Кращими представниками молодіжної гвардії Здолбунівщини є й ці симпатичні дівчата – Інна Саврай та Тетяна Розгон, які цього року із золотими медалями закінчили Глинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Нині у дівчат відповідальна пора - вони проходять зовнішнє незалежне оцінювання, після якого планують вступати до вищих навчальних закладів. Глинські красуні – активні учасниці різних конкурсів, олімпіад, всіх заходів, які проходять в селі, є учасницями вокального ансамблю “Намисто”, що діє на базі Глинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry