Танцювальний колектив “Непосиди” Здовбицького СДК.

Танцювальний колектив “Непосиди” Здовбицького СДК.

Діти – це найдорожче в світі. Ми живемо заради них. В дітях ми намагаємося втілити свої мрії, до яких прагнули самі. І дуже важливо, щоб хлопчики й дівчатка зростали в атмосфері любові й турботи, відчували себе захищеними. На жаль, сьогодні українським дітям на сході країни нерідко доводиться засинати і прокидатися під звуки стрілянини, гуркіт гранатометів, покидати рідні домівки, в яких вони не можуть залишатися в безпеці. І всі вони найбільше мріють про одне - мир і спокій у рідній державі, ясне небо над головою. 

Наскільки це є цінним у нинішній час, добре розуміють і юні мешканці Здолбунівщини, які минулої неділі, у Міжнародний день захисту дітей, зібралися у районному будинку культури, аби відзначити, так би мовити, своє “професійне” свято. А називалося воно - “Хай сонцю і квітам всміхаються діти”.
Прикрашений кольоровими кульками зал РБК був переповнений глядачами. Кожен з них при­йшов на цей захід, аби підтримати дітей у їх прагненні до творчої реалізації, подарувати душевне тепло й увагу.

Софійка Козак та Володя Саваринський.

Із вітальними словами до дітей, їх батьків, усіх присутніх у залі звернулися голова райдержадміністрації Олександр Бухало, голова районної ради Василь Тимощук, начальник відділу культури і туризму РДА Олена Мазепа. Вони побажали винуватцям урочистого дійства рости здоровими, веселими, щасливими, всесторонньо, творчо розвиватися, любити свою Батьківщину, гарно провести літні канікули.
А далі те, що відбувалося на сцені, можна назвати святом дитячої радості і щирих посмішок. Змінюючи один одного, учасники самодіяльних дитячих колективів вражали присутніх в залі яскравістю і неповторністю виступів, своїм завзяттям і емоційністю, які хвилею позитиву виплескувалися на глядачів, повертаючись до юних артистів шквалом бурхливих оплесків і вигуків “Браво!”. Все це переконливо свідчило, що дітям до вподоби радувати присутніх своєю творчістю – танцями та піснями. А те, що вони насправді талановиті, ні в кого не викликало сумніву.

На сцені - зразковий ансамбль народного танцю “Надія” з сел. Мізоч.

На сцені - зразковий ансамбль народного танцю “Надія” з сел. Мізоч.
Цього ж дня він відзначив своє десятиріччя.


У ході концерту виступили учасники студії естрадного співу «Юність» районного центру творчості дітей та юнацтва Єлизавета Артіхова, Софія Омельчук (кер. В. Стельмащук), вокалісти Софійка Козак та Володя Саваринський (кер. Л. Биць), зразковий ансамбль народного танцю «Надія» з сел. Мізоч (кер. Н. Одарчук), дитячий ансамбль народного танцю «Сузір’я» (кер. Н. Боярчук) та ансамбль української пісні «Здолбунівські дзвіночки» (кер. А. Шеретюк) будинку культури ПАТ «Волинь-Цемент», учасники реп-школи (кер. С. Лех) та танцювального колективу “Смайлик” (кер. В. Новачук) районного будинку культури, танцювальні колективи «Сонечко» Здолбунівської музичної школи (кер. Н. Терещенко), «Зірочки Сходу» міського клубу (кер. К. Верещук), «Денс джем» міського оздоровчого комплексу (кер. Г. Волгіна), «Непосиди» Здовбицького СБК (кер. В. Новачук).


Всі ці виступи поєднувала розповідями про безтурботну і радісну пору дитинства, щиру любов юного покоління до своєї рідної України ведуча заходу Олександра Стеценко.
У фойє будинку культури діяла виставка дитячої літератури, а охочі показати свої знання могли позмагатися у вікторині. Тут же була організована благодійна акція по збору коштів на придбання електронної ваги у дитяче відділення № 1 Здолбунівського центру первинної медичної допомоги.
Святкове дійство для дітвори відбулося завдяки сприянню районної ради, райдержадміністрації, міської ради, відділів освіти та культури і туризму РДА. А спонсорську допомогу надали приватні підприємці В. К. Концевой, А. А.Болотнюк (магазин “Центр”), О. П. Кірієвська (магазин “Хлібороб”). Всі діти - учасники свята отримали грамоти відділу культури і туризму РДА та солодощі.
День захисту дітей ще раз нагадав нам, дорослим, що від нас залежить, ким виростуть наші діти, що ми відповідальні за їх майбутнє, а значить - і за майбутнє нашої держави.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора

Comments are now closed for this entry