У дитячому дошкільному закладі "Дзвіночок" відбулося родинне свято. Його організувала досвідчений педагог та знавець своєї справи Ганна Павлівна Олейник. На цей захід завітали не тільки мами і татусі, а й бабусі, дідусі, сестрички, братики, тітоньки та інші члени родин. Вихованці дитсадка, котрим виповнилося лише 3-4 роки, впевнено вітали своїх бабусь та дідусів віршами й піснями, веселими таночками. Вбрані в українські вишиванки, дітлахи частували гостей смачними пиріжками і запашним короваєм.


На родинному святі було організовано виставку творчих робіт бабусь. Крім того, бабусі й дідусі й самі пускалися в танок, люб'язно приймали подарунки від своїх онуків. Вихователька дякувала родинам за виховання дітей, вручаючи їм символічні медалі "Дякую". А бабуся - Людмила Іванівна Луцишина - порадувала присутніх у залі своїм співом.
Ми зібралися в тісному, дружньому колі - і після нашої зустрічі у кожного на душі стало тепліше від спогадів про свою родину і, сподіваємось, з'явилось бажання ще більше дізнатися про свій родовід, своє коріння.
Від імені усіх батьків молодшої групи "Казка" висловлюємо щиру подяку педагогічному колективу дитсадка, особливо Ганні Павлівні за чудове родинне свято.
Батьківський комітет групи "Казка"
ДНЗ "Дзвіночок".

Comments are now closed for this entry