Святковий концерт з нагоди 45-річчя з часу створення народного аматорського хору будинку культури с. Івачків відбувся 2 лютого у цьому культосвітньому закладі. Створений у 1968 році, хоровий колектив здобув популярність і визнання за свою творчість як серед односельців, так і в районі. Його виступи є справжнім святом для поціновувачів хорового мистецтва. Вагомих здобутків хор досяг завдяки керівництву справжнього ентузіаста, відданій своїй справі людині Тетяні ІванівніІ Мельник.
У ювілейних урочистостях взяли участь начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА О. М. Мазепа, колишній керівник хору П. П. Кравчук, Миротинський сільський голова В. В. Мартинюк, спонсори, які не байдужі до розвитку культури на селі.


На свято були також запрошені і ми, ветерани хору із сіл Івачків, Миротин та Гільча. Ми вдячні за увагу до нас директору будинку культури с. Івачків Т. І. Мельник, а також сільському голові за виділення транспорту, який доправив нас на цей захід, де ми отримали справжнє задоволення від чудового концерту, культурно відпочили, згадали свої колишні виступи, свою молодість.
Нас вразила висока виконавська і сценічна майстерність хорового колективу, широкий і різноплановий репертуар. Загальну картину концерту прекрасно доповнили й виступи окремих солістів, чоловічого квартету “Гомін”.
Ми бажаємо аматарам сцени великих творчих успіхів, щоб співали до самої старості, а також здоров‘я, миру, добра і Божого благословення.
Надія Бондар,  Уляна Дацюк, Леся Кучкарук, Марія Мандзюк, Фаїна Грицина, 
ветерани хору з
с. Гільча.

Comments are now closed for this entry