30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

 

Бібліотека - одне з найдавніших надбань людської цивілізації, яке ніколи не втратить своєї цінності. Адже саме у книгозбірнях акумульовано усі знання людства, кращі доробки світової літератури.
У нашому районі нині діють 30 книгозбірень, об’єднаних у централізовану систему публічно-шкільних бібліотек, яку очолює Інна Геннадіївна Миронюк.
Координує діяльність структурних підрозділів ЦСПШБ центральна районна бібліотека. А сьогодні це - 4499 читачів, фонд із 31616 документів та 59 назв періодичних видань. У книгозбірні діють читальний зал з Інтернет-центром, абонемент, відділи комплектування і обробки літератури, організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи.
Районна бібліотека поряд із своїми основними функціями - бібліотечним і інформаційним обслуговуванням користувачів - здійснює велику роботу для організації дозвілля населення, працює в тісному контакті з закладами і відомствами, які займаються освітою і вихованням молоді, з різноманітними громадськими організаціями.
Працівники бібліотеки (на фото) завжди у пошуку нових творчих ідей, проектів, які б задовольняли зростаючі потреби користувачів. Майбутнє книгозбірні її колектив вбачає у збереженні традицій та зміцненні іміджу бібліотеки.
Фото Євгена ШИЛАНА.

Comments are now closed for this entry