Минулого понеділка голова райдержадміністрації В. С. Шуль, його заступник О. В. Федорук, заступник голови районної ради Я. Р. Мельник побували у с. Мости, де взяли участь в урочистостях з нагоди престольного свята - Чуда Архістратига Михаїла. У сільському храмі відбулося святкове богослужіння, яке очолив Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій.
Після служби представникам влади було надано слово для виступу (див. фото). Вітаючи духовенство, сільських жителів з престольним святом, вони побажали їм миру, злагоди, добробуту, благополуччя. Віталій Степанович також передав присутнім вітання від голови Дубенської РДА Данила Корилкевича та вручив спільну пожертву на храм.


Суттєву допомогу у будівництві в селі церкви надали радник генерального директора ПАТ “Волинь-Цемент” С. Й. Царук, який також взяв участь у святкуванні, та Я. Р. Мельник, уродженець Мостів, який і цього разу вручив настоятелю кошти на храм.
Владика Варфоломій, настоятель церкви о. Василій щиро дякували гостям за підтримку і розуміння духовних потреб жителів села.
Фото Людмили ВАСЮК.

* * * *
Урочистості з нагоди 20-річчя храму відбулися і в церкві Свято-Чуда Архістратига Михаїла с. Новосілки. У святкуванні взяв участь заступник голови РДА О. В. Федорук. Він передав прихожанам вітання від голови РДА Віталія Шуля та голови Дубенської РДА Данила Корилкевича і вручив від них настоятелю пожертву на храм.

 

Comments are now closed for this entry