Свято Першого дзвоника у Новомильській ЗОШ І-ІІ ст.

Пам’ятними і незабутніми стали урочистості з нагоди початку нового навчального року для 480 першокласників Здолбунівщини, адже свою подорож до чарівної і незвіданої країни Знань розпочинають у 20-у річницю незалежності нашої держави.
Нові п’ять яскравих зірочок засяяли у численному шкільному сузір’ї Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. - чотири дівчинки і хлопчик вперше ступили на поріг цього навчального закладу. Привітно і дружелюбно зустріла їх шкільна родина - учні, вчителі, працівники школи, а особливо - перша вчителька. Найщиріші, найтепліші слова вітань та побажань на адресу найменших школяриків, усіх учнів, педагогічного колективу, батьків лунали під час свята Першого дзвоника. По-родинному душевним, зворушливим було воно. Добра, здоров’я, благополуччя, успішного навчання, здійснення задумів, терпіння бажали усім присутнім на ньому директор школи Тетяна Федорівна Болба, заступник голови райдержадміністрації Олександр Васильович Федорук, вчитель початкових класів Алла Олексіївна Остапчук. Батьківське благословення на успішне навчання дала першокласникам і мама одного з них, обсипавши діток на щастя та удачу цукерками.


Не обійшлося на святі і без казкових персонажів - Чарівниці, яка здійснювала бажання учнів та ділилася з ними чарівною силою, аби легко давалося навчання, Діда Мороза, який випадково переплутав початок навчального року з Новим роком, проте не залишив першокласників без солодких подарунків, Шкільного Дзвоника, що своїм ефектним проїздом на роликах додав усім хорошого настрою.
Радісні й горді, та водночас схвильовані від уваги присутніх, першачки розказували віршики про те, з яким нетерпінням вони чекали 1 вересня, обіцяли гарно вчитися та слухатися старших. Подарунки вони також отримали і від своїх старших друзів - дев’ятикласників, які впродовж свята опікувалися малечею, ведучи за руку на лінійку та на перший урок.
Чистими, світлими й затишними після ремонту класами зустріла школа дітвору. І в цьому заслуга батьків, педагогів, всього персоналу школи, які зробили все можливе, аби молоде покоління здобувало знання у належних умовах. За батьківські кошти було також придбано та встановлено в класних кімнатах 7 теплозберігаючих вікон.
Чимало сил і старань у підготовку школи до нового навчального року доклала техпрацівниця школи Оксана Василівна Славенська, яка днями відзначила свій ювілейний день народження. Вітаючи її з цим і дякуючи за працьовитість і турботу, директор школи Т. Ф. Болба вручила ювілярці пам’ятний подарунок. Цього дня навчальний заклад поповнився і спортивним інвентарем, який подарував заступник голови РДА О. В. Федорук.
Настає хвилюючий момент - дев’ятикласник Богдан Євтушенко та першокласниця Марія Давидюк виконують почесну місію - дають перший дзвінок у новому навчальному році. Після цього усі йдуть на перший урок, який цьогоріч був присвячений 20-й річниці незалежності України.
Позаду літо. Осінь впевнено вступає в свої права. Разом з нею шкільна юнь вирушила у дорогу до вершин знань. Нехай же новий навчальний рік порадує всіх високими і світлими почуттями, відкриє перед молоддю нові широкі обрії пізнання, педагогам принесе задоволення від плодів їх праці, а батькам - віру в щасливу долю юної зміни.
Людмила ВАСЮК. 
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry