Локомотивне депо – одне із найбільших підприємств залізничного вузла Здолбунова. А тому тут і відповідна бухгалтерська служба, яка налічує 12 працівників. В цехах трудяться обліковці, економісти, матеріально-відповідальні особи відділу праці і зарплати. Всі вони підпорядковані головній бухгалтерії депо. Режисером прибутків і видатків, образно кажучи, виступає головний бухгалтер Степан Панасович ДУБИНКА (на фото), за плечима якого солідний стаж роботи. Лише в одному локомотивному депо він пропрацював 26 років. У свій час трудився на бухгалтерській ниві у Рівненському відділку Львівській залізниці, головному управлінні Львіської залізниці, де зарекомендував себе здібним і дисциплінованим фахівцем. Більше того, передав свій досвід і знання багатьом молодим бухгалтерам, які нині обіймають посади головних спеціалістів на підприємствах Львівської залізниці.


Із залізничним транспортом поєднав свою долю і син Степана Панасовича Роман. Він - старший майстер заготівельного цеху депо. Раніше трудилася в локомотивному депо і дочка Ірина. Дружина Марія працювала медсестрою у вузловій лікарні. Нині вона на заслуженому відпочинку.
С. П. Дубинка не жалкує, що обрав професію бухгалтера. Його шанують і поважають в колективі депо. Має Степан Панасович чимало почесних нагород, йому довіряють, ставлять у приклад іншим. А він не зраджує бухгалтерській режисурі, прагне із своєю командою йти в ногу з часом, шукає нові підходи в теорії і практиці обліку грошових та господарських операцій.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry