16 червня ц. р. відбулися урочисті збори в будинку культури цементників, присвячені 135-й річниці з дня заснування ПАТ “Волинь-Цемент”.
Різні бувають ювілеї. Помпезні. Довгоочікувані і зовсім непримітні. А ювілей публічного акціонерного товариства “Волинь-Цемент” того дня став чудовою подією в житті здолбунівчан. Адже в нашому місті майже кожна третя сім'я працює в цементній промисловості. Роками формувались цілі династії висококваліфікованих професіоналів, керівників виробничих підрозділів, знаних працівників будівельної індустрії.


Продукція флагмана цементної промисловості експортується в різні куточки світу. Здолбунівські цементники відвантажували свою продукцію для відбудови народного господаства після Другої світової війни, надавали допомогу країнам, постраждалим від стихійних бід, відзначились під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи тощо.


Славний трудовий шлях пройшов колектив цементників. Про це свідчать численні нагороди, що експонуються в музеї підприємства (дипломи, прапори Всесоюзного змагання, медалі, ювілейні відзнаки).
Під час ювілейних урочистостей першим слово для привітання взяв нинішній генеральний директор ПАТ “Волинь-Цемент” Сергій Дудзяний, який запросив до мікрофона свого попередника Сергія Царука. Саме той на одному диханні, без папірців і допоміжних засобів, виголосив промову про становлення колективу, про його традиції і результати праці, склав подяку першим директорам цементного заводу і тим, хто був біля керма впродовж багатьох складних років цементної індустрії.


В урочистих зборах взяли участь і виступили голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ, голова Здолбунівської районної державної адміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук, міський голова Ігор Ольшевський, голова асоціації “Укрцемент” Мігель Машаду, директор “Діккергофф-Україна” по Східній Європі Отто Лозе та інші.
На святі було вручено чимало нагород.
Ювілейний захід прикрасив змістовний концерт, який подарували гостям і працівникам цементного виробництва кращі колективи художньої самодіяльності будинку культури цементників.
Євген ШИЛАН.
На фото: фрагменти урочистостей з нагоди 135-річчя ПАТ “Волинь-Цемент”.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry