дарували працівникам охорони здоров‘я району на урочистостях 
з нагоди їх подвійного свята – Дня медичного працівника
та 50-річчя Здолбунівської ЦРЛ

На сцені народний аматорський хор медиків Здолбунівської ЦРЛ 

Урочисте зібрання відбулось минулої п‘ятниці у районному будинку культури, де зібрався цвіт інтелігенції нашого району, добре знані і шановані люди – лікарі, медсестри, фельдшери, усі, хто оберігає найцінніше, що має кожен із нас. З надією звертаємось до них у скруті, сподіваючись на їх високий професіоналізм, чуйність, віповідальність і наполегливість, не залишаючи їм права на помилку і, часто, не задумуючись, яких колосальних зусиль докладають, аби повернути нам здоров‘я чи життя.


Медики в усі часи були прикладом служіння обраній справі, взірцем гуманнності і великодушності. У лавах працівників Здолбунівської центральної районної лікарні саме такі фахівці, чимало з яких у трудових книжках мають лише один запис. За роки існування лікувальної установи в її колективі сформувались лікарські, медсестринські сімейні династії.
Сьогодні Здолбунівська центральна районна лікарня – це добре оснащений, сучасний медичний заклад на 225 ліжок і 13 відділень. Лікарня має славну історію, 50 літ її діяльності – це 500 тисяч пролікованих пацієнтів, 300 тисяч виконаних хірургічних втручань, 40 тисяч прийнятих пологів і безліч тривожних чергувань, виїздів «швидкої», проведених прийомів хворих...

Відзначені під час свята медсестри патронажної служби
Товариства Червоного Хреста України та голова
РО Товариства Марія БЄЛІКОВА.


Але, окрім професійних, медпрацівники багаті й на інші таланти, зокрема, творчі. Вже не один рік радує краян майстерним виконанням українських пісень народний аматорський хор медиків Здолбунівської ЦРЛ під керуванням Анатолія Кізіма. Нещодавно колектив підтвердив звання народного аматорського. Тож саме хору ЦРЛ було надане право відкрити концертну програму свята.
Далі працівники медичної галузі приймали вітання і подарунки. Кращі побажання адресували своїм колегам головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Іван Зима та голова ради профспілки медичних працівників Здолбунівського району Людмила Ткачук. З вітальним словом звернулась до присутніх заступник голови Рівненської ОДА Світлана Сад. Побажавши медикам здоров'я, сімейного благополуччя, любові і достатку, вона від імені голови ОДА Василя Берташа передала лікувальній установі аквадистилятор. Глибоку вдячність за їх нелегку працю висловили медикам голова райдержадміністрації Віталій Шуль та голова районної ради Василь Тимощук. Очільники району запевнили працівників медичної галузі у тому, що і надалі всіляко сприятимуть її розвитку, збереженню кадрів лікувальних закладів, вони також вручили ЦРЛ морозильну камеру для зберігання крові та електрокардіограф. До віншувань приєднався і заступник голови Дубенської РДА Микола Гузь, який від імені голови тамтешньої райдежадміністрації Данила Корилкевича вручив Івану Зимі платіжне доручення на придбання необхідного для лікарні обладнання.

Людмила Семенівна ДОБРОВОЛЬСЬКА.


Щирі побажання медичній громадськості адресували заступник начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Ігор Добровольський, депутати обласної ради Олександр Андріюк і Йосип Гаврищак, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула, колеги із ДЗ “Вузлова лікарня станції Здолбунів”. Вони теж завітали на свято із подарунками.
Приємною складовою урочистостей було і вручення відзнак кращим працівникам галузі охорони здоров'я Здолбунівщини. Їх нагороджували Почесними грамотами і грамотами Здолбунівських райдержадміністрації, районної, міської рад, управління охорони здоров'я Рівненської ОДА, обласної і районної організацій профспілки медичних працівників, центральної районної лікарні. За вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, багаторічну сумлінну працю досвідченому лікарю ЦРЛ Людмилі Добровольській було вручено Почесну грамоту Міністерства охорони здоров'я України.
Вітали медиків і ведучі урочистостей Тетяна Гапончак та Олег Ягелюк, а народне аматорське тріо “Мірина”, Анастасія Хоменко, Галина Пахомова, дует Ірини та Михайла Мельників, ансамбль бандуристів Здолбунівської музичної школи подарували присутнім своєрідний букет із мистецьких номерів.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry