Дня Святого Миколая з нетерпінням чекають усі діти, бо знають, що він приносить із собою радість, щастя і, звичайно, подарунки

 Фрагмент театралізованого дійства під час свята.

З особливою ретельністю готувалися до свята вихованці та колектив Мізоцької школи-інтернату, бо в цей день до їхнього закладу завітало багато шанованих гостей. Серед них начальник управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації Іван Вєтров, голова Здолбунівської райдержадміністрації Микола Євчук, голова районної ради Василь Тимощук, голова профспілкового комітету ПАТ “Волинь-Цемент” Євген Мельник, заступник голови районної ради Яків Мельник, прокурор Здолбунівського району Ігор Ольшанецький, виконуючий обов’язки начальника РВ УМВСУ в Рівненській області Андрій Разгонов, депутат обласної ради, керівник приватного м’ясопереробного підприємства “Мізочпродукт” Олександр Андріюк, помічник депутата обласної ради Йосипа Гаврищака Людмила Слободенюк, голова Мізоцької селищної ради Богдан Похилюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова. Гості прибули сюди, аби привітати дітей із днем Святого Миколая, з наступаючими новорічними та різдвяними святами, ознайомитися з умовами проживання вихованців у закладі, вручити гостинці. Крім солодощів, у цей день діти одержали комп’ютерну техніку, підручники та художню літературу з рук начальника управління освіти і науки ОДА Івана Вєтрова та депутата обласної ради Олександра Андріюка.


Мізоцька школа-інтернат по праву вважається одним із кращих інтернатних закладів області. Її учні щорічно завойовують високі місця на конкурсах, виставках різного рівня. Тут трудиться дружний, творчий колектив однодумців, очолюваний мудрим керівником Тамарою Тропець. Усі свої сили, знання, тепло сердець педагоги віддають дітям, прагнуть виховати їх гідними громадянами нашої держави.
В ході свята, яке відбулося цього дня в школі, учні показували інсценівки, розповідали вірші, співали пісні, пов’язані з іменем Святого Миколая, дякували гостям за подарунки.
В театралізованому дійстві майстерно справилися із своїми ролями вихователі групи “Сім’я” Роман Головницький, Любов Наконечна і Лариса Бондарчук, учні Валентин Тарасюк, Даринка Гузь та Ангеліна Демчук.
Сяючі очі дітей, їх усміхнені обличчя були найкрасномовнішим доказом того, що вони щасливі від тої уваги, від того душевного тепла і щирої участі у їх долі, які вони одержують в школі-інтернаті.
Євген Шилан,
Фото автора. 

 Гості вітають вихованців зі святом Святого Миколая.

Comments are now closed for this entry