Завтра - День фармацевтичного працівника

На фото: (зліва направо) працівники аптеки №12 ВАТ “Рівнефармація” м. Здолбунова
Ганна Пахолюк, Василь Степанчук та Віта Радько.

Знаю, що нелегко сьогодні живеться всім. Та найбільше потерпають від негараздів пенсіонери і немічні люди. Саме вони першими відчувають на собі подорожчання комунальних послуг, зростання цін на ліки і продукти харчування. Ще важче інвалідам і тим, хто довіку прикутий до ліжка.
Скажу про себе. Маю “букет” різних хвороб. Лікуюсь не один рік. Цим і продовжую собі життя. Пенсії на ліки, як правило, не вистачає.Тож доводиться звертатися до милосердних людей, які щиро співчувають і відгукуються на мою біду.
Цього разу допомогли мені працівники аптеки №12 ВАТ “Рівнефармація”, що у Здолбунові. Колектив закладу очолює Василь Володимирович Степанчук. Це – порядна і чуйна людина. Заслуговують щирої вдячності і аптекарі Марія Михайлівна Васильчук та Віта Анатоліївна Радько. Вони швидко і культурно обслужили, відпускаючи для мене пільгові ліки.
Напередодні Дня фармацевтичного працівника зичу цим чуйним людям міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя. Нехай вони та їх керівник ніколи не знають днів печалі і тривог. А я радію, що все-таки світ не без добрих людей.
Олександр ДОЛГАЛЬ,
ветеран культосвітньої роботи, інвалід другої групи, житель с. Білашів.

Comments are now closed for this entry