27 червня міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. Основним із розглянутих під час нього питань було «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів». З інформацією виступила керуюча справами виконавчого комітету С. О. Вознюк. Запрошені на засідання в. о. начальника Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Ю. В. Зіліцький та керівник громадського формування з охорони громадського порядку В. К. Корольков детально розповіли про діяльність з охорони громадського порядку на території міста.


Зокрема, було відзначено, що вдалося активізувати роботу відділу кримінальної міліції у справах дітей та служби у справах дітей РДА з проведення профілактичних та просвітницьких заходів для дітей і молоді у навчальних закладах міста, здійснюються рейди у місцях масового перебування молоді.
За ініціативою міської ради Здолбунівським РВ УМВС спільно з громадським формуванням проведено ряд заходів щодо ліквідації вуличної торгівлі по вулицях Зеленій та 8 Березня.
Працівники міліції та члени громадського формування систематично забезпечують громадський порядок під час святкових заходів у місті. Налагоджено співпрацю міської ради з кримінально-виконавчою інспекцією Здолбунівського району. У 2012 році вісім громадян відбували покарання у вигляді громадських робіт на об’єктах благоустрою міста.
Спільно з ВДАІ визначено перелік робіт для усунення недоліків в утриманні вулиць міста. Є постійне розуміння та співпраця з працівниками міліції щодо додержання правил паспортної системи. Водночас, як відзначали виступаючі, низькою залишається свідомість господарюючих суб’єктів, які продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім і дозволяють їм перебувати в закладах, що працюють у нічний час.
На засіданні було порушено питання про встановлення відеокамер спостереження на вулицях міста, а також єдиного режиму роботи для закладів, які працюють в нічний час, що сприятиме покращенню рівня охорони громадського порядку.
В. К. Королькова зобов’язано провести перереєстрацію членів громадського формування.
Крім того, у порядку контролю на засіданні виконавчого комітету заслухали питання «Про стан роботи та завдання дошкільних закладів міста на 2011-2012 роки». Як відзначалось, упродовж звітного періоду керівники та колективи ДНЗ доклали максимум зусиль для організації проведення поточних ремонтів приміщень, спортивного та ігрового обладнання, озеленення та благоустрою територій закладів.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийняли 35 рішень з різних питань, розглянули 64 звернення мешканців міста, установ та організацій.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету 
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry