Минулої суботи до селищного парку поспішали мізочани і не тільки, різного віку, а особливо - молодь, адже традиційне народне свято Івана Купала ще називають днем пошуку долі, а для юного покоління воно ще й чудова нагода розважитись та повеселитися.
З короваєм на барвистому вишитому рушнику зустріла мізоцька громада офіційних гостей - голову районної ради Василя Тимощука та заступника голови райдержадміністрації Олександра Федорука, які звернулись до присутніх із щирими вітаннями та побажаннями здров’я, щастя, добра і позитиву та гарного настрою від святкового дійства. О. Федорук передав усім вітання від голови РДА Віталія Шуля.

 

 


Виступив і очільник мізоцької громади Богдан Похилюк. Він не лише адресував своїм односельцям та гостям гарні побажання, а й висловив вдячність усім, хто доклав зусиль, щоб свято відбулося.


Організаторами дійства цьогоріч виступили відділ культури і туризму Здолбунівської РДА, Здолбунівський районний будинок культури, селищна рада, за сприяння Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», почесним головою якого є депутат обласної ради Данило Корилкевич. Надали допомогу й усі мізоцькі підприємці. Депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк зробив подарунок малечі - для неї весь день безкоштовно працювали атракціони. На славу постаралися працівники та аматори селищного будинку культури і місцева молодь, завдяки чому свято вдалося цікавим і веселим

 


Народний купальський обряд представили фольклорний гурт «Мізочинські молодички» (кер. Тетяна Герасимчук) і мізоцькі юнки. Сучасні та українські народні пісні звучали у виконанні дуету Світлани Денищук та Олександра Автонаса, Каріни Скоцик, Анастасії Антонюк, ансамблю «Мізоцькі переливи» та ін. Радували присутніх танцями хореографічний колектив під кер. Сергія Рабченюка і дует Дани Швидун й Іллі Синяка. Ведучі свята - в. о. директора Мізоцького будинку культури Галина Шибуня і художній керівник цього ж закладу Тетяна Герасимчук підготували для присутніх чимало серйозних і жартівливих конкурсів, проявити себе у яких змогли і дорослі, і дітки. Вібулися також змагання з армрестлінгу, гирьового спорту та перетягування линви.

 


А яке ж купальське дійство без царя вод річок, озер, морів Водяного? Його (роль зіграв Сергій Овсійчук) теж запросили на свято, аби отримати дозвіл «купатися, над водою гратися, кидати віночки, вести таночки». Розважали глядачів і помічники Водяного.

 


Надвечір свій творчий доробок присутнім представив відомий рівненський гурт «Чорні черешні», виступ якого відбувся за підтримки РОБФ «Любіть Україну». Після концерту молодь залюбки танцювала на дискотеці.

 


...Не знаю, чи знайшов хто магічної купальської ночі чарівну квітку папороті, але те, що святкове дійство додало усім хорошого настрою, - точно.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час свята у Мізочі.
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

Comments are now closed for this entry