Прокуратурою району із залученням працівників відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Здолбунівського району проведено перевірки з додержання вимог чинного законодавства про автомобільний транспорт щодо забезпечення безпеки руху шкільних автобусів.
Перевірками виявлено факт перевезення учнів водієм однієї з шкіл району у стані алкогольного сп’яніння. Стосовно нього працівниками ДАІ складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КупАП. Прокуратурою району внесено подання на ім’я начальника відділу освіти РДА про усунення порушень вимог чинного законодавства про освіту та безпеку дорожнього руху щодо забезпечення безпеки руху шкільних автобусів.
Крім того, директор однієї із загальноосвітніх шкіл району направив батькам 29 учнів повідомлення про те, що через непроведення обов’язкових профілактичних щеплень їх діти відсторонюються від відвідування школи. А це є порушенням конституційного права дітей на отримання повної загальної середньої освіти. Прокуратурою району дії директора школи опротестовано.
Микола ШАПОВАЛ,
помічник прокурора району.

Comments are now closed for this entry