У номері газети “Нове життя” від 12 лютого цього року під заголовком “На схилі літ залишились без даху над головою” було опубліковано інформацію про те, що будинок по вул. Садовій, 13 у с. Борщівка Перша, майно та документи, які належать О. В. Никитюку, були знищені вогнем, а також зазначено, що у скоєнні злочину підозрюється один з його родичів.


Перевірку за цим фактом проводили працівники Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області, які 4.02.2010 р. прийняли рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6 п. 2 КПК України, у зв’язку з відсутністю складу злочину.
Прокуратурою району 10.02.2010 р., за наслідками вивчення матеріалів перевірки, незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи було скасовано та порушено кримінальну справу за фактом умисного знищення чужого майна, вчиненого шляхом підпалу, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України.
Матеріали кримінальної справи для організації провадження подальшого досудового слідства направлено до Здолбунівського РВ УМВС України в області. Триває розслідування у справі.
Юрій РИЖКО,
помічник прокурора Здолбунівського району, юрист 2 класу.

Comments are now closed for this entry