Прокуратурою району проведено перевірку щодо своєчасності початку опалювального сезону та якості послуг з теплопостачання на об’єктах комунальної власності району.
Так, головою райдержадміністрації прийнято розпорядження № 507 від 12.10.2009 р. (зі змінами, внесеними розпорядженням № 520 від 15.10.2009 р.), відповідно до якого опалювальний сезон розпочато з 15.10.2009 р.
Окрім цього, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації № 560 від 30.10.2009 р. «Про заходи щодо попередження захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні інфекції», виконкоми місцевих рад зобов’язано негайно взяти під особистий контроль стан захворюваності на вказані хвороби, проведення відповідних профілактичних заходів (організувати роботу санітарного транспорту щодо надання первинної медичної допомоги хворим на дому), при виявленні хворих забезпечити екстрену профілактику контактних осіб та медперсоналу.
Разом з тим, перевіркою встановлено, що у зв’язку з відсутністю твердого палива, проплати за постачання природного газу та через технічну несправність газових приладів не розпочато опалювальний сезон у фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Мости, Зелений Дуб, Залісся, Миротин, Івачків, Новосілки, які є об’єктами комунальної власності, що унеможливлює здійснення прийому хворих громадян.
Головам Миротинської, Урвенської, Новосілківської, Спасівської та Будеразької сільських рад прокуратурою району принесено протести з вимогою припинити незаконні дії та забезпечити, у межах власної компетенції, належну роботу фельдшерсько-акушерських пунктів.
Людмила САНДЕР,
старший помічник прокурора Здолбунівського району,
юрист 2-го класу.

Comments are now closed for this entry