Прокуратурою району 30 вересня 2014 року було організовано «круглий стіл» з питань забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності. У засіданні взяли участь голова Здолбунівської РДА О. П. Бухало, голова районної галузевої ради підприємців Я. І. Бляшин, керівники контролюючих органів району.
Під час “круглого столу” обговорювали найбільш актуальні питання, що виникають у процесі реалізації місцевими органами влади та управління своїх повноважень щодо здійснення контролю (нагляду) у сфері господарської діяльності. Учасники проведеного засідання зійшлися на думці, що в контексті процесу реформування контролюючих функцій держави недопустимою є дестабілізація основних сфер життєдіяльності району. Водночас є необхідність переорієнтування функціонально-організаційних засад роботи контролюючих органів для унеможливлення тиску на бізнес.
Разом з тим з метою оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність суб’єктів господарювання з боку контролюючих та правоохоронних органів у прокуратурі району організовано роботу (з 9.00 до 18.00) телефону «гарячої лінії» (03652) 2-34-82.
Роман МАРУТА,
заступник прокурора Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry