Двадцять сьомого вересня 2002 року близько 23.00 громадянин П., знаходячись на лузі, що розташований на відстані 70 метрів від будинку його проживання у м. Здолбунові, будучи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки через ревнощі з громадянкою К. якорем стартера автомобіля ЗАЗ-968 умисно наніс тій кілька сильних ударів по голові, чим спричинив тяжкі тілесні ушкодження - відкриту черепно-мозкову травму, багатоуламковий перелом кісток черепа із забоєм головного мозку. Внаслідок цього жінка померла.
Двадцять першого червня 2013 року вироком Здолбунівського районного суду громадянина П. Визнано винним у вчиненнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (1960) та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
Двадцятого листопада 2013 року ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адмінпорушення апеляційного суду Рівненської області вирок Здолбунівського районного суду від 21.06.2013 року відносно обвинуваченого П., за ч. 1 ст. 115 КК України залишено без змін, апеляцію засудженого та захисника - без задоволення.
Олександр ПРИШКО,
старший прокурор прокуратури
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry