Нещодавно в прокуратурі проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів району.
Основною темою, що обговорювалася на нараді, було питання стану боротьби із злочинністю та протидії корупції на території Здолбунівського району упродовж 9 місяців 2012 року. Учасники координаційної наради проаналізували ефективність профілактичних заходів, які вживались протягом вказаного періоду для стабілізації криміногенної ситуації в районі.


В цілому на території Здолбунівщини не зафіксовано росту злочинності, однак серед окремих категорій злочинів відбувся ріст, а саме: збільшилась кількість вчинених особливо тяжких злочинів - на 50 %, випадків вчинення злочинів на вулицях – на 166, 7% та у громадських місцях - на 188,9 %. Разом з тим, вражає факт збільшення у 2012 році навмисних вбивств на 200%, крадіжок із квартир на 550 %, крадіжок із транспортних засобів на 100%, пограбувань на 83,3%, хуліганств на 1300%, втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність на 33,3%.
За підсумками наради керівниками правоохоронних органів району розроблено ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності та покращення криміногенної ситуації на території Здолбунівського району.
Олена ТАРАСЮК,
старший прокурор прокуратури району.

Comments are now closed for this entry