За результатами перевірок упродовж 2011 року у сфері охорони і використання земель прокуратурою району порушено 3 кримінальні справи, які скеровано до суду, притягнуто до відповідальності 10 посадових осіб, у тому числі органів контролю - 6, опротестовано 23 незаконних рішення органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, відшкодовано 294 тис. грн., з них 4 тис. грн. - до бюджету.
Упродовж поточного року прокуратурою району з питань земельних відносин в інтересах органів місцевого самоврядування району заявлено у різних видах судочинства 7 позовів, з них: про витребування земельних ділянок - 4; про стягнення заборгованості за договорами купівлі-продажу земель несільськогосподарського призначення - 2; про внесення змін у договір на право тимчасового користування землею, в тому числі на умовах оренди - 1.
28 жовтня цього року у прокуратурі відбулась міжвідомча нарада керівників контролюючих та правоохоронних органів району з питань додержання земельного законодавства на території району. Участь у засіданні взяли начальник управління Деркомзему у Здолбунівському районі, начальник Здолбунівського РВ УМВС Україи в Рівненській області та голова комісії з проведення реорганізації Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції.
З метою активізації діяльності контролюючих та правоохоронних органів району за підсумками наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів.
Олег ЛИСЮК,
помічник прокурора
Здолбунівського району,
юрист 3 класу.

Comments are now closed for this entry