Здолбунівчанин М. О. Денисюк обвинувачувався у тому, що він 20 та 23 лютого 2011 року, перебуваючи за власним місцем проживання, у стані алкогольного сп'яніння і маючи умисел, який виник в результаті сімейних сварок та конфліктних ситуацій із дружиною, заподіяв їй тілесні ушкодження - наніс не менше двадцяти ударів руками та ногами по різних частинах тіла. Це спричинило множинні синці та садна верхніх і нижніх кінцівок жінки, закриту травму грудної клітки у вигляді переломів 11 і 12 правих ребер та крововиливу в тканину лівої легені, закриту черепно-мозкову травму у вигляді субарахноїдального крововиливу в лобній ділянці зліва, закриту тупу травму живота (розрив селезінки) та поперекового відділу хребта (переломи 2-4 поперечних відростків поперекових хребців зліва). В сукупності ці ушкодження належать до категорії тяжких.
В результаті заподіяння їй названих травм жінка о 0 год. 10 хв. 27 лютого цього року була госпіталізована в хірургічне відділення Здолбунівської ЦРЛ, де о 5.00 того ж дня померла від спінального шоку, що настав в результаті переломів 2-4 поперечних відростків поперекових хребців.
Восьмого вересня 2011 року вироком Здолбунівського районного суду М. О. Денисюка було визнано винним за ч. 2 ст. 121 КК України та призначено йому покарання у вигляді 7 років 1 місяця позбавлення волі.
Олександр ПРИШКО,
старший помічник прокурора району.

Comments are now closed for this entry