Прокуратурою району в ході проведення дослідчої перевірки встановлено, що повнолітній К. у травні 2007 року у нічний час на березі водоймища, розташованого в одному із населених пунктів району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вступив у статеві зносини з малолітньою Х.
     Знаючи вік малолітньої Х., протягом травня-липня 2007 року К. продовжував свою злочинну діяльність - переважно у нічний час та, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він неодноразово вступав у статеві зносини із малолітньою, яка згідно із актом судово-медичного дослідження статевої зрілості на той час не досягла.      За результатами проведеної перевірки прокуратурою району стосовно К. порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 155 КК України.
     Досудове слідство у кримінальній справі завершено, справу направлено для розгляду до Здолбунівського районного суду. Згідно з його вироком К. засуджено за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 155 КК України та призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.
Дмитро ПЕДИЧ,
 помічник прокурора 
Здолбунівського району, 
юрист 1 класу.

Comments are now closed for this entry