керівників правоохоронних органів Здолбунівщини 26 січня ц. р. відбулась у прокуратурі району. Під час зібрання було проаналізовано стан боротьби із злочинністю на території Здолбунівського району впродовж минулого року та ефективність профілактичних заходів, яких у вказаному періоді було вжито для стабілізації криміногенної ситуації.
Протягом 12 місяців 2010 р. на території району вчинено 408 злочинів, що на 32,5% більше, ніж за аналогічний період 2009 р. Зростання це пов’язують із внесеними до законодавства змінами щодо визначення розміру збитків, необхідних для наявності в діях тієї чи іншої особи ознак корисливого злочину. Крім того, торік збільшилась кількість випадків вчинення злочинів на вулицях, у стані алкогольного сп’яніння та на побутовому грунті, кількість крадіжок особистого майна, випадків незаконного зберігання зброї і наркоманії.
Водночас у 2010 р. на території Здолбунівського району зменшилась кількість виявлених злочинів у сфері службової діяльності, що вказує на ефективність посилення відповідальності за вчинення таких злочинів.
За підсумками наради керівниками правоохоронних органів району розроблено заходи, спрямовані на зміцнення законності та покращення криміногенної ситуації на ввіреній їм території.
Іван БАБИЧ,
помічник прокурора
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry