Прокуратурою Здолбунівського району із залученням спеціалістів обласної державної інспекції контролю за цінами проведено перевірку додержання суб’єкттами господарювання вимог законодавства при встановленні цін на основні продукти харчування, які реалізуються через заклади торгівлі району.
Розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації від 1.10.08 № 424 встановлено і затверджено граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні на основні продовольчі товари, а саме: на хліб — 8 %, борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби (варені), молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця — 15 %.
Прокурорськими перевірками виявлено ряд порушень вимог законодавства при встановленні цін на основні продукти харчування. Це, зокрема, застосування торговельної надбавки на масло солодковершкове, борошно в/г, олію соняшникову, крупу гречану, ковбасу варену у розмірі від 19,8 % (борошно) до 25,7 %, 33,4 % (ковбаса варена), 22,2 % (хліб) до ціни придбання.
Встановлено випадки застосування роздрібних цін на олію соняшникову, сир, яйця курячі, цукор та гречку без відповідної декларації, наявність якої в числі інших документів, передбачених чинним законодавством, є обов’язковою.
За результатами перевірок, за внесеними документами прокурорського реагування до адміністративної відповідальності притягнуто 4 службових осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 670 грн.
Людмила ЗЕМБІЦЬКА,
помічник прокурора
Здолбунівського району.

Comments are now closed for this entry