1-3 травня відбулася відкрита першість Здолбунівського району, м. Здолбунова та ДЮСШ “Колос” з велоспорту на шосе за участю 73 юних велосипедистів з Рівненської, Волинської, Львівської та Хмельницької областей.


У перший день змагань спортсмени взяли участь в індивідуальній гонці на 10 км по трасі від с. Кунин до с. Дермань Другий. Тут найкраще із здолбунівчан серед старших учасників змагань виступив Владислав Корень. Він зайняв третє призове місце.
Другого дня велогонка проходила у мальовничому куточку с. Мости. Спортсмени долали відстань на 30-50 км. Для них це була дуже складна траса. Наймолодші вели під гору велосипеди у руках. Наш земляк Владислав Корень очолював велогонку майже до самого фінішу. Але його спіткала невдача - поламався велосипед. І Владислав відстав, як кажуть, на півколеса від хмельничанина Олексія Тарковського, зайнявши друге місце. Серед наймолодших велосипедистів виявився найспритнішим здолбунівчанин Дмитро Дащук. Та кращим серед усіх все-таки був молодий гонщик, знову ж таки наш земляк, Дмитро Гоменюк.
Останнього дня змагань велогонка проходила на дерманському шосе. Відзначились тут Владислав Корень та Дмитро Гоменюк.
В організації традиційної велогонки брали участь і матеріально підтримали директор ПП “Квант” Ігор Люльчак, директор агрофірми “Волинь-Край” Володимир Шулепа, міський голова Ігор Ольшевський, директор ПрАТ “Здолбунівський завод пластмасових виробів “Іскра” Володимир Фурманчук та приватний підприємець Віктор Матиюк.
Відмінно несли службу під час велогонки працівники швидкої медичної допомоги з Мізоча.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry