Звичайно, усі знають, що головними атрибутами свята Великодня є паска та писанки. Писанка - це символ життя та вічності, незнищенний знаковий код нації, наше коріння. Писанка несе захист у всіх проявах: життя, здоров’я та сім’ї. Кожен, хто спробує намалювати хоча б одну писанку, стільки всього для себе відкриє!


Створити свої перші писаночки прийшли у Здолбунівський районний будинок культури на традиційний майстер-клас учні Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. разом із вчителями Світланою Данилівною Прит, Іриною Семенівною Загалевич та учні загальноосвітньої школи І ст. № 7 м. Здолбунова на чолі з Інною Олексіївною Супроненко і Вірою Василівною Петрів.
Протягом двох днів майстер-клас проводила народна умілиця Ірина Кухар. Майстриня показала, як зробити свою першу писанку, розповіла про техніку, секрети писанкарства. Учні із задоволенням виводили орнаменти та малюнки на майбутніх витворах, слухаючи легенди та історії про походження писанкарства. Радісна атмосфера Великоднього дива, що панувала під час майстер-класу, невидимо торкалася дитячих душ, даруючи відчуття істинного свята віри, надії та любові - свята Світлого Христового Воскресіння.
Ірина МЕЛЬНИК,
провідний методист Здолбунівського
районного будинку культури.

Comments are now closed for this entry