Хоч плата за проїзд дизель-поїздами до Рівного на одну гривню більша, ніж на маршрутне авто, все одно кількість бажаючих скористатися цим видом транспорту не зменшується. По-перше, це безпечніше для проїзду, по-друге, можна спокійно поспілкуватися з друзями, по-третє, проглянути газету чи журнал. Обирають потяги і любителі проїхати “зайцем”.
З 17 лютого по 17 березня 2010 року на Львівській залізниці проводиться черговий місячник з покращення якості обслуговування пасажирів у поїздах приміського сполучення та посиленого контролю за виявленням безквиткових пасажирів. У цю роботу оперативно включилися і працівники станції Здолбунів.
- Місячники дисциплінують і зобов’язують як пасажирів, так і провідників-касирів потягів, - розповідає черговий по вокзалу Ростислав Чижмар. - Ці заходи організовуються двічі на рік, до них залучаються працівники транспортної міліції і воєнізованої охорони, станції Здолбунів. Як показує аналіз, завдяки проведеній роботі виручка за проїзд збільшується на 30 відсотків.
На фото: черговий помічник начальника вокзалу Ростислав ЧИЖМАР здійснює перевірку квитків.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry