Минулого четверга на базі Рівненського обласного військового комісаріату, його збірного пункту та Здолбунівського районного військового комісаріату було проведено інструктивно-методичні збори щодо організованого та якісного проведення призову громадян України на строкову військову службу військовими комісаріатами Західного оперативного командування весною 2012 року. Під час заходу було проаналізовано недоліки, допущені у процесі проведення осіннього (2011 року) призову громадян на строкову військову службу, та визначено завдання щодо організованого і якісного проведення призову громадян на строкову військову службу весною 2012 року відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністра оборони України, директив начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних сил України та командувача Західного оперативного командування, що визначають порядок призову громадян на строкову військову службу.


Завершилися інструктивно-методичні збори у Здолбунові, де їх учасники ознайомилися із досвідом роботи райвійськкомату з питань організації та проведення призову. Тут же в урочистій обстановці начальник штабу - перший заступник командувача Західного оперативного командування генерал-майор Віктор Ганущак вручив грамоту військовому комісару Здолбунівського військового комісаріату Олексію Ємченку та пам’ятні нагрудні знаки “65 років Прикарпатському округу Західного оперативного командування” голові Здолбунівської райдержадміністрації Віталію Шулю і голові районної ради Василю Тимощуку.
Очільник райдержадміністрації В. Шуль подякував за почесну нагороду і висловив впевненість, що керівництво району і надалі підтримуватиме тісні зв’язки з райвійськкоматом.
Євген ШИЛАН.
На фото: учасники інструктивно-методичних зборів у Здолбунові.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry