Навчити дітей любити книги, сприймати їх як джерело пізнання світу, народної мудрості та знань, розвинути в юному поколінні інтерес до читання – головні завдання, над якими працює наша бібліотека. Їх виконанню сприяє організація у книгозбірні різноманітних літературно-пізнавальних масових заходів, традиційно активна участь бібліотеки у проведенні Всеукраїнського тижня дитячого читання.
Цьогоріч він розпочався 24 квітня, а незадовго до цього було проведено огляд-конкурс “Живи, книго!” на краще збереження підручників учнями Будеразької ЗОШ, в бібліотеці оформлено виставку літератури, яка щойно поповнила фонд, “Мудра книга і сім’я – все в житті здолаю я”.
Цікавими та різноплановими були і заходи впродовж Тижня: опитування серед старшокласників “Краща книга Рівненщини”, благодійна акція “Улюблена книга – бібліотеці”, літературна гра для учнів молодших класів “У пошуках чарівного книгограда”. У змагання “Казковий калейдоскоп” активно включились учні 5-6 класів, але перемогли шестикласники. В літературному турнірі “Чи уважний ти читач?” кращими стали школярі Т. Дорощук, Ю. Грищук, О. Казмірчук, С. Дорощук,
М. Синюк. А от у творчому конкурсі “Мій улюблений герой” перемогу здобули п’ятикласник Ю. Грищук та учень 6 класу Т. Дорощук.
Також під час Тижня було відзначено найактивніших читачів та дітей, які подарували у бібліотеку книги, найкраще зберегли свої підручники.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
завідуюча ПШБ с. Будераж.

Comments are now closed for this entry