Літературно-пізнавальні заходи на всі смаки впродовж нього пропонувала юним читачам Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва. Урочисте відкриття Тижня було присвячене 80-річчю з дня народження Ліни Костенко.
“А в неї що не вірш - поема, а в неї що не думка - то життя” називався літературний вечір за творчістю поетеси, що відбувся у читальному залі книгозбірні. Активну участь у проведенні заходу брали учні Здолбунівської гімназії на чолі з вчителем української мови та літератури Раїсою Володимирівною Шевцовою. Вели програму учениці 11 класу Олександра Алексійчук та Вікторія Бублей. Гімназисти із 7-А класу читали вірші Ліни Костенко. Також під час вечора звучали пісні на її слова.
Присутні мали можливість переглянути книжкову виставку “Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний доторк до душі” та поглибити свої знання про творчість Л. Костенко під час години цікавої інформації “Жінка з легенди”.
В рамках Тижня дитячого читання користувачі бібліотеки брали участь і в інших заходах, зокрема, у вечорі поезії до 115-ї річниці від дня народження М. Т. Рильського “Великий гранослов українського народу”, святі книги “Мудрості перлина”, літературному ранку, присвяченому Т. Г. Шевченку, “Він живе в народі, як і заповіт”, а також літературній вікторині “Подорож у країну Казкарію”.
Кожне з перелічених дійств було адресоване певній віковій групі наших читачів – старшокласникам, учням 4-7, 5-6, 1-4 класів. Бібліотекарі прагнули долучити до участі в них всю читацьку аудиторію книгозбірні, адже такі масові заходи сприяють розвитку інтелекту дітей, їх інтересу до читання та книги, яку, як відомо, не замінить ніщо.
Людмила МОСКАЛЮК,
провідний бібліотекар
Здолбунівської РБДЮ.

Comments are now closed for this entry