Вільний доступ до актуальної інформації є необхідною передумовою функ­ціонування сучасного глоба­лізованого суспільства. Однак близько 67% українців не мають можливості регулярно користуватися Інтернетом.
Більшість із них - це мешканці невеликих населених пунктів, які не мають необхідних техніки та навичок. Програма «Бібліоміст» працює над подоланням інформаційної нерівності. Тепер бібліотеки надають безкоштовний онлайн-доступ та можливості навчання, а також розширюють спектр послуг і коло відвідувачів, що сприяє соціально-еконо­мічному розвитку регіонів.


«Бібліоміст» - це партнерська робота таких організацій: Рада Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), фундація Білла та Мелінди Гейтс, Міністерство культури України, корпорація MICROSOFT, Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID), Українська бібліотечна асоціація (УБА).
Здолбунівська централізована система публічно-шкільних бібліотек перемогла в рамках програми «Бібліоміст» та отримала від ІREX 15 комп’ютерів та набір обладнання для організації безкоштовного доступу до Інтернету для користувачів бібліотеки.
У Здолбунівській центральній районній бібліотеці працює 6 комп’ютерів з вільним доступом до мережі Інтернет, є Wi-Fi зона, «Skype». Чекаємо Вас за адресою: вул. Шкільна, 39, тел. 2-47-12.
Галина КУКЛЕВСЬКА,
бібліотекар
Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry