22 червня цього року виповнилося 70 років з початку найкровопролитнішої війни в історії людства. Цій даті був присвячений вечір-зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної і дітьми війни — очевидцями тих страшних подій - на тему «Пам’ять про війну - священна».
Центральна районна бібліотека захід організувала і провела спільно з Рівненським обласним осередком Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» (голова Л. Д. Суковата) і Здолбунівським професійним ліцеєм залізничного транспорту. На вечір були запрошені члени районної організації ветеранів війни та праці.  
Своїми спогадами про смертоносну лавину, що прокотившись теренами України, знищувала все живе, залишаючи по собі згарища й руїни, кров і сльози, з присутніми поділилися учасники Великої Вітчизняної війни Д. Г. Рудик, О. М. Копіков і очевидець подій, дитина війни Н. С. Бричук.
Розповідь про історичні події початку війни ведучих заходу – бібліотекарів С. О. Жив’юк та Н. А. Пилипчук перепліталася з піснями воєнного часу і віршами, які читали учні Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Ольга Кравчук, Юлія Отінова, Марія Сорокіна, Тетяна Назарук і Марія Корнійчук.
Надія Панасівна Щерба, голова районної організації ветеранів війни та праці, подякувала всім присутнім за хорошу організацію заходу і побажала підростаючому поколінню не забувати трагічних подій Великої Вітчизняної війни, яка принесла на нашу землю горе і розруху, забрала мільйони життів простих мирних людей.
До заходу у читальному залі бібліотеки було підготовлено книжково-документальну виставку «Трагічний червневий день».
Ольга КОЛОМИС,
завідуюча відділом обслуговування
Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry